Akumulator SSB SBH190-12
Akumulator SSB SBH190-12
Opis
Wysokoprądowy
Informacje dodatkowe
Model:
399605
Wymiary:
90 x 70 x 106 mm
Parametry:
AGM 12V / 190Watt
Waga:
2 kg
Konektory:
Faston 6,3 mm