Polityka prywatności

Dane osobowe i polityka prywatności

Profesjonalne podejście do klienta, traktowanie go jako partnera.
Akkuplanet jako administrator danych osobowych wyraża również w ochronie tych danych.

Informujemy, że:

 1. Dane osobowe podane przez klienta są niezbędnym elementem procedury złożenia oferty handlowej, składania zamówień, ich realizacji oraz obsługi klienta.
 2. W przypadku wyrażenia zgody przez klienta do przesłania informacji handlowej, uzyskany adres poczty elektronicznej (adres e-mail) jest dodany do listy e-mailingowej i wykorzystywany do wysyłania w postaci Newslettera.
 3. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych następuje przez  zaznaczenie przez klienta odpowiedniego pola podczas procedury składania oferty / zapytania, zamówienia i jego realizacji.
 4. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji sprzedaży i dostawy.
 5. Zgromadzone dane osobowe nie są udostępniane osobą trzecim z wyłączenie przekazania danych uczestniczącemu w realizacji zamówienia w celu dostarczenia klientom zamówionego towaru np. DPD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Odbiorcami danych będą również instytucje upoważnione z mocy prawa.
 6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
 7. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych  osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 8. Klient ma prawo do uzyskania informacji w zakresie przetwarzania jego danych osobowych oraz ich poprawienia lub zażądania usunięcia. W tym celu powinien się skontaktować z Akkuplanet.pl, która jest administratorem danych osobowych.
  Akkuplanet.pl
  ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1B
  44-200 Rybnik
  rodo@akkuplanet.pl
 9. Dane osobowe będą przechowywane przez okres w jakim będzie prowadzony proces sprzedaży i dostawy oraz przez okres niezbędny do realizacji uprawnień z tytułu rękojmi, gwarancji lub uprawnień konsumenckich.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, są to produkty alternatywne lub własnej produkcji a NIE oryginały danego producenta. Wymienione znaki towarowe i nazwy firmy są w częściach znakami zastrzeżonymi przez ich właścicieli lub producentów, zamieszczone są wyłącznie w celach porównawczych (kompatybilności).

© 2023  e-graficy.pl