DLACZEGO MY

Kilkanaście powodów dla których współpraca z nami się opłaca!

1

Zawsze do dyspozycji

Profesjonalna obsługa, bardzo uprzejmi w kontakcie - w ten sposób oceniają nas nasi klienci. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 17.00. Wasze zapytania, życzenia i zamówienia są natychmiast realizowane.

2

Drobne podziękowanie

Z każdą dostawą możesz cieszyć się słodkim podarkiem. To podziękowanie za złożone zamówienie.

3

Partnerstwo

Nasza firma od 15 lat odnosi sukcesy na rynku, ciągle się rozwijając. Dla Ciebie oznacza to posiadanie stabilnego, wiarygodnego i niezawodnego partnera, który codziennie wspiera Cię w ważnych zadaniach w najlepszy możliwy sposób.

4

Fachowe doradztwo

Analizujemy Wasze zapotrzebowania i znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania.

5

Bezpieczeństwo i niezawodność

Potrzebujesz niezawodnych produktów, na których można polegać? Kontrola jakości podczas całego procesu produkcyjnego i certyfikowany system zarządzania jakością zapewniają stale wysoką jakość naszych produktów.

6

Jakość marki własnej

Oprócz oryginalnych produktów renomowanych producentów, Akkuplanet oferuje szeroką gamę produktów w zakresie akumulatorów, technologii ładowania oraz komunikacji mobilnej własnych marek. Akkuplanet ciągle pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty. Według naszych pomysłów i specyfikacji wytwarzane są produkty dostosowane do specyficznych wymagań naszych klientów.

7

Jakość obsługi

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego chcemy Was zachwycić nie tylko naszymi produktami, ale także naszym serwisem. Nasi klienci są dla nas najważniejszym partnerem i tak są traktowani.

8

Specjalne rozwiązania

Jeśli nie znaleźliście w naszej ofercie poszukiwanego akumulatora, mamy dla Was rozwiązanie. Potrzebny jest nam tylko wzór pakietu lub dokładna informacja dotycząca konfiguracji.

9

Rozwój

Dostarczyć naszym klientom najlepsze produkty - to motor naszego ciągłego rozwoju. Akkuplanet to dostawca, który jest w czołówce innowacyjnych producentów.

10

Szybka dostawa

Zamówienia, złożone do godziny 15:00, są wysyłane tego samego dnia (o ile produkt jest dostępny w magazynie).

11

Gotowość magazynowa

Żeby zapewnić szybką dostawę posiadamy na stanie większość produktów.

12

Eksport

Poza Polską, obsługujemy również klientów w Europie. Bez względu na to gdzie znajduje się Twoja firma, możemy skutecznie współpracować.

13

Newsletter

Czy chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co się u nas dzieje i nie przegapić żadnej oferty specjalnej? Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, a będziesz regularnie otrzymywać bezpłatne informacje handlowe.